23 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci z grupy „Żabek” - Pasowanie na przedszkolaka. Jest to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia staje się ono pełnoprawnym przedszkolakiem. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.

Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i medal. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.