Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to rodzinne święta, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazać najmłodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą nadszedł czas na świąteczne przygotowania i dekoracje.

Z tej okazji Amatorska grupa teatralna „Rodzice na 5” pod czujnym okiem Pani reżyser Krystyny Jeziorskiej przygotowała wielkanocne przedstawienie pt. „Bajka o kurze, wiośnie i pisankach”. Na premierę inscenizacji zaproszono całą społeczność przedszkolną. W czasie inscenizacji rodzice po raz kolejny zaprezentowali swój talent artystyczny i muzyczny. Podczas przedstawienia przedszkolaki miały okazję poznać przepiękne polskie zwyczaje i obrzędy związane ze świętami wielkanocnymi. Na koniec przedstawienia artyści złożyli wszystkim życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
               Rodzicom występującym w roli aktorów dziękujemy za zaangażowanie!