W poniedziałek, 11. grudnia przedszkolaki z dwóch najstarszych grup: „Motylków” i „Tygrysków” uczestniczyły w wycieczce do Świdnika, gdzie w Miejskim Ośrodku Kultury oglądały przedstawienie – bajkę muzyczną pt. „Jaś i Małgosia”. Spektakl zorganizowany został przez Fundację Eduartte oraz Centrum Inicjatyw Artystycznych z gościnnym udziałem młodych artystów Świdnickiego Zespołu Baletowego.

Wśród występujących artystów rozpoznaliśmy znaną nam z koncertów organizowanych w naszym przedszkolu - Panią Muzykę, grającą postać Baby Jagi. Piękna scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na twarzach prawdziwy zachwyt.